Erkek stili vs Kadın stili

Sizde son yıllarda sokağa çıktığınızda artık kadınlar kadar iyi giyinen erkekler görmeye bakmadınız mı? Kesinlikle artık erkeklerde stillerine kadınlar kadar özen gösterir oldu. Ki bu harika bir şey. Sonuçta her İtalya’ya giden insanın söylediği ortak şey, harika yemeklerinin olduğu ve sokaklarda herkesin acayip fashion gezdiği. Türkiye’de aslında İtalya kadar moda ülkesi. Ülkemizin tekstil alt yapısını ve şu anki durumunu göz önünde bulundurtsak birçok ülkeye Türkiye’den üretilip yeniden dönen kıyafetlerle dolu.

  Estetik merkezlerinin artık trend olduğu zamanları yaşıyoruz malum. Ben bile bazen benden daha fazla işlem yaptıran erkekler görüyorum gittiğim yerde. Bunun getirdiği durumda artık 30 yaşındayken teyze-amca dediğimiz insanların artık abi-abla gibi görünmesine sebep oldu. Ne kadar harika değil mi?

  Yani biri bana teyze dediğinde bir garip hissediyorum kendimiJAma bir o kadar hayal koşuşturması içinde nasıl görüştüğünü unutan insanlarımızda var. Bazen koşullar insanları en son düşündürten konu gibi görüyor estetik algıyı.

  Moda ise son yıllarda erkek tarafında bir değişik haller almaya başladı. Yani ben baya erkek tişörtlerini alabiliyorum. Aşırı skinny erkek jeanlari de aldı başını gidiyor. Yani bir feminenliktir aldı başını gidiyor, iyi midir, kötü müdür bilemiyorum. Ben erkek danışanlarıma açıkçası bunu biraz softlaştırarak gitme tarafındayım. Kişisel zevkler hariç. Hal böyle olunca sokakta ve hayatın içinde erkeklerin stilleri v.s kadınların stilleri hali baya kendini gösterir oldu.

  Eskiden bu kadar aşırıya kaçan dramatik erkek stilleri görmek zordu.Türkiye’nin ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlarda tarzlarını yansıtan kendi benlik stillerini göstermekten kaçınmıyor ve çekinmiyor.Ben bu durumun sonuna kadar destekçisiyim.Herkes içinden geldiği gibi yaşamalı bu hayatı sonuçta.Bu yazımı okuduktan sonra etrafınızda algısı açık bir gözle iyice bir bakın.Söylediklerim de haklı olduğumu göreceksiniz.Görüşlerinizi de benimle paylaşmayı unutmayın.İnstagram sayfam @beyzaertanofficial dan bana ulaşabilirsiniz.

                                                                                                                                    Sevgilerimle